O MNIE

Katarzyna Jasińska
behawiorysta praktyk

Kasia jest bardzo doświadczonym instruktorem Naturalnego Jeździectwa. Metodami naturalnymi zajmuje się od ponad 20 lat, w ciągu których doskonaliła swoje umiejętności w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwajcarii oraz w Stanach Zjednoczonych. Ukończyła liczne szkolenia, między innymi zdobywając licencję instruktora szkoły Parelli Natural Horsemanship (2*). Odbyła roczny staż w Szwajcarii jako asystent trenera (Berniego Zambaila), instruktor, opiekun koni i jeździec. W tym czasie doskonaliła swoje umiejętności i wiedzę z zakresu treningu koni, zajeżdżania młodych koni, korekty trudnych zachowań i narowów, rozwijając się również jako nauczyciel.
Jest wychowanką najlepszych na świecie nauczycieli, m.in. Lindy i Pata Parellich, Karen Rohlf, Berniego Zambail'a, Waltera Zettle'a oraz dra Roberta Millera. Zajmuje się profesjonalnie treningiem ludzi i koni. 

Od wielu lat interesuje się klasycznym szkoleniem koni w zgodzie z zasadami i nauką dawnych mistrzów takich jak François Robichon de La Guérinière, François Baucher, Alois Podhajsky, Nuno Oliveira czy Egon von Neindorff.

Rozwija swoje umiejętności i wiedzę na licznych szkoleniach, zgrupowaniach i konferencjach na całym świecie, ucząc się od takich sław jak: Bent Branderup. Marius Shneider czy Phillipe Karl.

Od roku 2019 jako sędzia i trener Working Equitation pomaga promować i współtworzy organizację Working Equitation Polska, zrzeszającą aktywistów, zawodników i miłośników tej dyscypliny w naszym kraju. 


Jest autorką licznych publikacji w prasie jeździeckiej, jej wykłady i szkolenia cieszą się dużą popularnością w całej Polsce.

Znana z wyjątkowego i indywidualnego podejścia do każdego ucznia nawet najtrudniejsze tematy potrafi wytłumaczyć w przystępny i zrozumiały sposób. Jej zajęcia prowadzone są w przyjaznej i radosnej atmosferze, ale nie brakuje im profesjonalizmu. Jej uśmiech, pasja i miłość do koni zdają się być zaraźliwe. Uczniowie zawsze wracają z zajęć pełni inspiracji, nabuzowani pozytywna energią i chęcią do samodoskonalenia.

NAUCZYCIELE

PAT PARELLI

Założyciel szkoły Parelli Natural Horsemanship. Wybitny specjalista w dziedzinie behawioru koni, trener, zawodnik, mentor. Prekursor i twórca programu do nauki metod naturalnych pracy z końmi. www.parelli.com

LINDA PARELLI

Żona i uczennica Pata Parelliego. Specjalistka w dziedzinie psychologii uczenia. Doskonały nauczyciel i wspaniały mentor. 

Linda aktywnie promuje Naturalne Jeździectwo w środowisku ujeżdżeniowym, współpracując z takimi sławami jak Walter Zettl i Christoph Hess. 

BERNI ZAMBAIL

Najlepszy i najbardziej doświadczony instruktor metod naturalnych w Europie, 5* Parelli Master Instructor. Specjalista w dziedzinie zajeżdżania młodych koni, pracy z  trudnymi końmi. Pasjonat Working Equitation. Doskonały nauczyciel.  www.zambail.com

KAREN ROHLF

Zawodniczka ujeżdżenia, uczennica Pata i Lindy Parellich. Karen Tworzy most pomiędzy metodami naturalnymi pracy z końmi oraz ujeżdżeniem. Autorka książki "Ujeżdżenie Naturalnie...". Wspaniały nauczyciel i ogromnie inspirujący człowiek.  www.dressagenaturally.net

DAVID LICHMAN

Jeden z najwyżej cenionych instruktorów Parelliego na świecie, 5* Parelli Master Instructor. Specjalista od pracy a wolności również z wieloma końmi. Cudowny człowiek, wspaniały nauczyciel. www.davidlichman.com

RÓWNIEŻ

BENT BRANDERUP

PHILIPPE KARL

MARIUS SCHNEIDER

CARINA DöRFLER

SILKE VALENTINE

WALTER ZETTL

I INNI...

© 2018 by Katarzyna Jasińska.  Proudly created with Wix.com

  • Facebook Social Ikona